Historia marki Annie Sloan 0
Historia marki Annie Sloan

Historia marki Annie Sloan

Annie Sloan Interiors to rodzinna, brytyjska marka o 30-letniej tradycji. Jej nazwa pochodzi od imienia i nazwiska założycielki – z wykształcenia artystki malarki, która po ukończeniu studiów na Akademii Sztuk Pięknych zajęła się malarstwem dekoracyjnym i tworzeniem domowych murali. 

Poszukując idealnych narzędzi do pracy i nie mogąc znaleźć farb spełniających wszystkie wymarzone kryteria, Annie Sloan postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Na bazie wiedzy z historii sztuki, własnego doświadczenia, w 1990 roku stworzyła farbę Chalk Paint, która zrewolucjonizowała rynek. 

Z czasem kolekcja farb kredowych rozrosła się do całej gamy produktów, dzięki którym można realizować mniej i bardziej skomplikowane projekty wnętrzarskie. Obok wosków, lakierów, oferuje narzędzia i akcesoria malarskie, szablony, tkaniny, a także farby do ścian.

Produkty Annie Sloan aktualnie można kupić w 55 krajach, u autoryzowanych sprzedawców. Wszyscy sprzedawcy Annie Sloan zostali przeszkoleni osobiście przez Annie Sloan oraz jej przedstawicieli. Szkolenie to kwalifikuje ich do zademonstrowania i udzielenia porad zarówno w zakresie podstawowych, jak i zaawansowanych technik malarskich.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl