TŁUMACZENIE
 
Produkty Annie Sloan 0
Produkty Annie Sloan

Produkty Annie Sloan


Ci, którzy kochają styl Shabby Chic, zapewne znają już produkty Annie Sloan, ale ci, którzy ich jeszcze nie znają, mam nadzieję, że na tym blogu znajdziecie informacje, których szukacie, co mam nadzieję również będzie inspirujące.
Jakiś czas temu postanowiliśmy wprowadzić do swojego sklepu nową linię farb i rozpoczęliśmy poszukiwania. Skontaktowaliśmy się z różnymi producentami, przeanalizowałem wszystkie ich propozycje i w końcu natknęliśmy się na ten wspaniały produkt.
Annie już od ponad dwudziestu lat produkuje swoją wspaniałą farbę Chalk Paint™ , ale jej popularność wynika z ogromnego rozpowszechnienia Shabby Chic.
Chalk Paint™ to wyjątkowa farba dekoracyjna w 30 cudownych kolorach stworzona specjalnie do malowania mebli, podłóg, metalu, aby nadać ścianom całkowicie matowe i aksamitne wykończenie oraz do tysiąca innych zastosowań.

Nawet jeśli jest to produkt bardzo znany na całym świecie, nie każdy zna dokładnie cechy tej niezwykłej farby.

Farba Chalk ® Annie Sloan jest bardzo czystym i ekologicznym produktem o bardzo niskiej zawartości LZO (lotnych związków organicznych) i praktycznie bez zapachu, dzięki czemu doskonale nadaje się do stosowania w pomieszczeniach. Posiada bardzo wysoką zawartość pigmentów, dzięki czemu ma niesamowite krycie.
W trakcie tego bloga zbadamy różne możliwości uzyskania efektu jaki chcesz osiągnąć oraz opowiemy o walorach tej fantastycznej farby i jej niezwykłej wszechstronności.
Przyjrzymy się zaletom i wadom, abyś mógł zdecydować, czy to jest farba do twojego następnego projektu.

Wiemy, że jako nowi sprzedawcy nie mamy zbyt wielu zdjęć własnych prac i dlatego na razie skorzystamy z wizualizacji naszej wspaniałej autorki Annie Sloan.

Oczywiście najpierw porozmawiajmy o zaletach farby Chalk Paint™.
Słyszeliśmy o tej farbie od jakiegoś czasu, ale nigdy nie mieliśmy okazji ich wypróbować, dlaczego są tak sławne, ani ich kupić. Jako autor bloga w tym temacie dodam, że zawsze byłem trochę sceptyczny, że te farby tak dobrze kryją każdą powierzchnię, a przede wszystkim nie potrzebują podkładu. Czytałem o tym z niedowierzaniem aż do dnia kiedy skorzystałem z warsztatów malarskich z użyciem właśnie tych farb i uwierzyłem w ich niesamowite możliwości.

 

Nie tylko moim zdaniem, jest to najlepsza oferta na rynku.

- Farba z łatwością kryje prawie każdą powierzchnię zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz: drewno, beton, metal, nieprzezroczysty plastik, terakotę i wiele innych.
- można jej używać w postaci zagęszczonej jak i rozwodnionej,
- można z tych farb tworzyć niezliczone kolory,
- są ekologiczne,
- są na bazie wody, więc bardzo łatwo jest wyczyścić cały używany sprzęt
- mają nadzwyczajne krycie,
- wysychają niemal natychmiast po nałożeniu,
- w szybki sposób uzyskujemy pożądany efekt.

Tutaj chyba najciekawsze jest to, że możesz malować na prawie każdej powierzchni, jaką chcemy, drewnie, plastiku, płytce, metalu, tkaninie i prawie wszystkim innym i możesz to zrobić bez przygotowania. Możemy również pomalować mebel, który był wcześniej woskowany lub ma wysoki połysk. To jest coś, czego po prostu nie da się zrobić z innymi farbami na bazie wody. Zapomnij o podkładach i wielogodzinnym szlifowaniu. Jedyną uwagą będzie uszczelnienie wszelkich plam lub sęków np. woskiem, aby nie wpływały na kolor, jeśli tego nie chcemy. Pamiętajmy o odkurzeniu i odtłuszczeniu powierzchni przed pomalowaniem myjąc ją przy użyciu np. miękkiej ściereczki i detergentu.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl