TŁUMACZENIE
 
Farby Annie Sloan – zastosowanie i ogólna charakterystyka 0
Farby Annie Sloan – zastosowanie i ogólna charakterystyka

Farby Annie Sloan – zastosowanie i ogólna charakterystyka

Jednym z najważniejszych aspektów jest ten, że Chalk Paint znajdziesz w niezależnie działających sklepach na całym świecie. To, co jest również charakterystyczne dla farb kredowych do mebli Annie Sloan to nietoksyczność. Produkty pozbawione są ołowiu i drażliwego zapachu. Posiadają bardzo niski poziom lotnych związków organicznych.

Farby Chalk Paint dostaniesz w opakowaniach najczęściej o dwóch pojemnościach. Są to 120 ml i 1 l. Co prawda, cenowo różnią się od klasycznych farb. Ale nie bez rekompensaty! Ta wysoka cena jest w pełni proporcjonalna do jakości. Za tak doskonałe matowe wykończenia warto zapłacić więcej. Koszt nowych mebli nie jest niski, a dzięki farbom kredowym do mebli Annie Sloan można uzyskać podobny efekt niższym kosztem.

Chalk Paint™ znajdzie zastosowanie w niezliczonych projektach DIY. Dzięki niej meble vintage zyskują nowe życie. Doskonale wpisuje się w ideę re-dekoracji i upcyklingu, czyli odnawiania mebli, które już posiadamy, mebli pamiątkowych czy z odzysku, zamiast kupowania nowych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl