TŁUMACZENIE
 
Kilka słów o Annie Sloan 0
Kilka słów o Annie Sloan

Kilka słów o Annie Sloan

Annie Sloan przez siedem lat kształciła się w zakresie sztuk pięknych, a po ukończeniu uniwersytetu, w połowie lat 70, zajęła się malarstwem dekoracyjnym. W 1987 roku napisała książkę pod tytułem The Complete Book of Decorative Paint Techniques, która odniosła niesłychany sukces i w branży uważana jest za lekturę obowiązkową.

W 1990 roku, nie mogąc znaleźć farb odpowiadających jej wymaganiom, Annie nawiązała współpracę z fabryką w Belgii, aby móc produkować i sprzedawać farby, które wytwarzała w domu na coraz większą skalę. To był przełom. Chalk Paint odniosła globalny sukces, który trwa do dzisiaj. W 2000 roku Annie otworzyła sklep w Oksfordzie, w którym prezentowała farbę Chalk Paint, prowadziła warsztaty malarskie i oferowała usługi projektowania wnętrz. Annie współpracuje obecnie z siecią ponad 1500 niezależnych sprzedawców prowadzących sklepy mające w ofercie farbę Chalk Paint oraz organizujących warsztaty.

Pierwsza książka Annie, zatytułowana „The Complete Book of Decorative Paint Techniques”, została wydana w 1988r. Od tego czasu Annie opublikowała 26 książek o efektach dekoracyjnych z wykorzystaniem farb, kolorach i wystroju wnętrz.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl